جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیانیه چشم انداز آرس ماشین

ماموریت آرس ماشین

ماموریت

تلاش گروه آرس ماشین تولید محصولات با کیفیت، پایدار و منطبق با شرایط اقلیمی کشور و نیز نوآوری مداوم در راستای پاسخگویی به نیاز کشاورزان و باغداران عزیز است. هدف ما جلب رضایت مشتریان و ایجاد تحول در زمینه ارتقای مکانیزاسیون اراضی کوچک است. توجیه اقتصادی فعالیت کشاورزی وباغبانی در اراضی کوچک ماموریت اصلی گروه آٰرس ماشین بوده و پاسخگویی به تمامی نیاز‌های کاربران، این بخش از اولویت‌های اصلی ما است.

چشم انداز آرس ماشین

چشم انداز

تمرکز این گروه بر تولید و عرضه انواع ماشین‌های کوچک اعم از کشاورزی، باغبانی، فضای سبز، دامی و غیره بوده و هدف اصلی ما تا سال 1405گرفتن 30٪ سهم بازار داخلی و صادرات 40٪محصولات تولیدی به 6 کشور همسایه است. با سرمایه گذاری گسترده در بخش تحقیق، توسعه و نواوری و افزایش تولید، هدف نهایی ما در سال1410 گسترش روابط بین الملل و صادرات به 12 کشور هدف و نیز تامین 50٪ نیاز‌های داخلی (اراضی کوچک) خواهد بود.

ارزش‌های آرس ماشین

ارزش‌ها

تولید وعرضه محصولاتی که پاسخگوی نیاز کشاورزان و باغداران بوده و با تسریع و سهولت در انجام کار و کاهش هزینه تولید منجر به بهبود معیشت این عزیزان گردد، با ارزش‌ترین دستاورد برای گروه آٰرس ماشین است.
بکارگیری فناوری‌های نوین مانند پهباد‌های مخصوص سمپاشی منجر به افزایش کمی و کیفی محصولات بهره برداران این گروه شده و کیفیت زندگی آنها را متحول می‌سازد و این مهم‌ترین چالش برای ما است.

تاریخچه آرس ماشین

گروه آرس ماشین یک مجموعه تولیدی بازرگانی است که در زمینه ماشین‌های کشاورزی، باغبانی، فضای سبز و نیز تجهیزات دام و طیور فعالیت می‌نماید که تمرکز آن بیشتر ماشین‌های سایز کوچک تا متوسط است. کارخانه و دفتر مرکزی گروه آرس ماشین در استان فارس شهرک صنعتی ملوسجان واقع گردیده است. این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنل مجرب دارای بخش‌های، تحقیق، توسعه و نوآوری R&D&I، کارگاه تولید، دو خط کامل مونتاژ، بخش کنترل کیفیت و سه انبار برای دستگاه‌ها، قطعات مونتاژی و قطعات یدکی است.

نمایشگاه آرس ماشین5

گواهینامه‌ها، مدارک، مجوز‌ها

  • گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2008: 9001 ISO
  • گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای 2007: 18001 ISO
  • گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی 2004: 14001 ISO
  • گواهینامه سیستم سنجش رضایت مشتری 2012: 100004 ISO
  • گواهینامه سیستم رسیدگی به شکایات مشتری 1014: 10002 ISO
  • گواهینامه مسئولیت اجتماعی 2010: 26000 ISO
گواهی اخذ شده آرس