آرس ماشین - علیرضا سهرابی زاده

گروه آرس ماشین یک مجموعه تولیدی بازرگانی است که در زمینه ماشین های کشاورزی،باغبانی ، فضای سبز و نیز تجهیزات دام و طیور فعالیت می نماید که تمرکز آن بیشتر ماشینهای سایز کوچک تا متوسط می باشد. کارخانه و دفتر مرکزی گروه آرس ماشین در استان فارس شهرک صنعتی ملوسجان واقع گردیده است. این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنل مجرب دارای بخشهای ،تحقیق ، توسعه و نوآوری R&D&I ، کارگاه تولید ، دو خط کامل مونتاژ، بخش کنترل کیفیت و سه انبار برای دستگاه ها،قطعات مونتاژی و قطعات یدکی می باشد.

مجتمع تولیدی علیرضا سهرابی زاده

هدف این گروه تولید یا عرضه محصولاتی است که ضمن انطباق با شرایط جغرافیایی ، فرهنگی و اقتصادی کشور از استحکام ، دوام ، زیبایی و خدمات گسترده پس از فروش برخوردار باشند.

نمایندگان گروه آرس ماشین در اقصی نقاط کشور وظیفه اصلی خود را خدمت رسانی به مصرف کنندگان ارتقاء دانش فنی و جلب رضایت آنان می دانند.

از خصوصیات منحصر بفرد گروه آرس ماشین داشتن  محصولات متنوع  می باشد به گونه ای که مصرف کنندگان می توانند متناسب با توان مالی خود یا نوع کاربری مورد نظر اعم از کاربری معمولی یا حرفه ای امکان انتخاب داشته باشند. ارائه گواهی تضمین کیفیت کالا از ویژگی های دیگر محصولات آرس بوده و تامین سریع اقلام یدکی از امتیازات دیگر آن می باشد بنحوی که قطعات یدکی تمامی محصولات در انباری بزرگ موجود شده تا اطمینان خاطر مصرف کنندگان  از ارائه بموقع خدمات پس از فروش حاصل شود.

گروه آرس از ابتدا مسیری مشخص را برای رسیدن به اهداف خود ترسیم نموده که ادامه این مسیر جز با مساعدت و همدلی مشتریان میسر نمی گردد.  همواره خود را نیازمند راهنمایی و مشاوره شما عزیزان می دانیم. تقاضامندیم ارتباط دائمی خود را با ما حفظ نموده و چونان گذشته مشوق ما در این مسیر باشید.

مجتمع تولیدی علیرضا سهرابی زاده