بیانیه چشم انداز آرس ماشین

ماموریت

تلاش گروه آرس ماشین تولید محصولات با کیفیت , پایدار و منطبق با شرایط اقلیمی کشور و نیز نوآوری مداوم در راستای پاسخگویی به نیاز کشاورزان و باغداران عزیز میباشد.هدف ما جلب رضایت مشتریان و ایجاد تحول در زمینه ارتقای مکانیزاسیون اراضی کوچک است.توجیه اقتصادی فعالیت کشاورزی وباغبانی در اراضی کوچک ماموریت اصلی گروه آٰس ماشین بوده و پاسخگویی به تمامی نیازهای کاربران ,این بخش از اولویت های اصلی ما میباشد.

چشم انداز

تمرکز این گروه بر تولید و عرضه انواع ماشین های کوچک اعم از کشاورزی ,باغبانی,فضای سبز, دامی و غیره بوده و هدف اصلی ما تا سال 1405گرفتن 30٪ سهم بازار داخلی و صادرات 40٪محصولات تولیدی به 6 کشورهمسایه می باشد . با سرمایه گذاری گسترده در بخش تحقیق ,توسعه و نواوری وافزایش تولید,هدف نهایی ما در سال1410 گسترش روابط بین الملل و صادرات به 12 کشور هدف و نیز تامین 50٪ نیاز های داخلی (اراضی کوچک)خواهد بود

ارزش ها

تولید وعرضه محصولاتی که پاسخگوی نیاز کشاورزان و باغداران بوده و با تسریع و سهولت در انجام کار و کاهش هزینه تولید منجر به بهبود معیشت این عزیزان گردد , با ارزش ترین دستاورد برای گروه آٰرس ماشین می باشد. بکارگیری فناوری های نوین مانند پهباد های مخصوص سمپاشی منجر به افزایش کمی و کیفی محصولات بهره برداران این گروه شده و کیفیت زندگی آنها را متحول می سازد و این مهمترین چالش برای ما می باشد.

تاریخچه آرس ماشین

گروه آرس ماشین یک مجموعه تولیدی بازرگانی است که در زمینه ماشین های کشاورزی،باغبانی ، فضای سبز و نیز تجهیزات دام و طیور فعالیت می نماید که تمرکز آن بیشتر ماشینهای سایز کوچک تا متوسط می باشد. کارخانه و دفتر مرکزی گروه آرس ماشین در استان فارس شهرک صنعتی ملوسجان واقع گردیده است. این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنل مجرب دارای بخشهای ،تحقیق ، توسعه و نوآوری R&D&I ، کارگاه تولید ، دو خط کامل مونتاژ، بخش کنترل کیفیت و سه انبار برای دستگاه ها،قطعات مونتاژی و قطعات یدکی می باشد.

گواهینامه ها, مدارک,مجوزها
  • گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2008: 9001 ISO
  • گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای 2007: 18001 ISO
  • گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی 2004: 14001 ISO
  • گواهینامه سیستم سنجش رضایت مشتری 2012: 100004 ISO
  • گواهینامه سیستم رسیدگی به شکایات مشتری 1014: 10002 ISO
  • گواهینامه مسئولیت اجتماعی 2010: 26000 ISO